Wnuczkowi małemu słów niewiele trzeba,
on Babci i Dziadkowi chce przychylić nieba.
A chociaż wszystkiego powiedzieć nie umie,
jego uściski Babcia i Dziadek zrozumie!

W piątek 24 stycznia w grupie „Pszczółki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka pt. „Kolorowy Koncert dla Babci i Dziadka”.  Podczas występu dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Dziadkowie z radością przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości dzieci złożyły dziadkom życzenia, wręczyły upominki oraz zaprosili na kawę, herbatę i słodki poczęstunek.
Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za zaszczycenie nas swoją obecnością na uroczystości i jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.
(I.M.)