Na wizytę Świętego Mikołaja przedszkolaki zawsze czekają z niecierpliwością.  Również w tym roku Mikołaj nie zawiódł dzieci i 6 grudnia dotarł do naszego przedszkola, aby wręczyć nam świąteczne prezenty. Przedszkolaki zaśpiewały przygotowaną specjalnie dla naszego gościa piosenkę, wykonały wspólnie z nim świąteczny taniec oraz wyrecytowały wierszyki.  Święty Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom prezenty i zaprosił dzieci do pamiątkowych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Kiedy pożegnaliśmy naszego gościa, na twarzach przedszkolaków jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście.
Serdecznie Dziękujemy Świętemu Mikołajkowi oraz jego pomocnikom za przygotowanie tak wspaniałych prezentów dla dzieci.

(I.M.)