Dnia 20 grudnia dzieci z grupy „Pszczółki” przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe pt. „Radosny nastał czas”. Wszystkie dzieci pilnie się przygotowywały do występu i jak najlepszego odegrania swoich ról. Przedstawienie było wyjątkowe, nasi mali aktorzy prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji, z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze, śpiewali kolędy i pastorałki oraz doskonale odgrywali przydzielone role. Rodzice nagrodzili występ swoich pociech głośnymi brawami.
Po występie rodzice wraz z dziećmi zostali zaproszeni na świąteczne warsztaty podczas których wspólnie wykonali świąteczne stroiki na wigilijny stół. Wykonywaniu zadania towarzyszyły ciepłe rozmowy, uśmiechy oraz radość ze wspólnie spędzonego czasu.
Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem. Dziękujemy za przybycie i wspólnie stworzoną magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

(I. M.)