walentynki 1

Dzień 15 lutego był dla pszczółek z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Podczas spotkania dzieci kultywowały tradycje walentynkowe oraz były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom. Wzięły udział w różnych zabawach m.in.: czerwone serce, walentynkowe zagadki, przekazywanie serca i mówienie czegoś miłego drugiej osobie. Wiele radości sprawiły im także zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej i czerwonego balonu. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek i kart pracy. Na koniec tego dnia każde dziecko otrzymało dyplom i odznakę. Najwięcej emocji przyniosło wykonanie walentynki, którą ofiarowali lubianej koledze lub koleżance. Dzień Walentynek z pewnością można zaliczyć do udanego.

Opracowała: Marta Kuliś