pasowanieW dniu 30.10.2020r., w naszej grupie odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Na tę okazję dzieci nauczyły się i ochoczo odśpiewały piosenkę „jestem sobie przedszkolaczek”. Był to dzień pełen emocji, w którym przedszkolaki złożyły uroczyste ślubowanie i obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem. Ze względu na wyjątkową sytuację, związaną z pandemią, nauczycielka, za pomocą wielkiego ołówka, pasował każde dziecko na przedszkolaka. Wszystkie dzieci otrzymały: odznakę przedszkolaka, dyplom oraz książkę. Na zakończenie tego szczególnego dna, na dzieci czekała również ekscytująca niespodzianka, w postaci słodkich cukierków.

Opracowała: Marta Kuliś