27 czerwca 2019r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.
Na zakończeniu każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności podczas wierszy i piosenek jakie przygotowały.  Był też  wspaniały taniec , który zachwycił wszystkich. Słychać było achy i ochy i wielki aplauz na koniec.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania od Pani Dyrektor dla Dzieci, Rodziców i wszystkich Pań pracujących w Przedszkolu. Były również podziękowania dla Pani Dyrektor od Rodziców i najstarszej grupy, która kończy już przedszkole.
Po występach i podziękowaniach wszystkie dzieci rozeszły się do sal tam otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.
Kolejne dzieciaki opuszczają nasze przedszkole, by rozpocząć po wakacjach naukę w zerówce. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Opracowała: M.P.