Dnia 18.06. 2019r. Przedszkolaki z grupy 3 i 5 – latków wybrały się na całodniową wycieczkę do Warszawy. Tego dnia dzieci odwiedziły Manufakturę Cukierków,  poznały historię karmelka oraz z czego wytwarzane są cukierki. Mogły również obejrzeć ręczny pokaz wytwarzania cukierków oraz skosztować tych słodkości. Na zakończenie wizyty każdy uczestnik dostał cukierki oraz lizaka z pokazu.
Kolejną atrakcją jaka na nas czekała był to Miejski Ogród Zoologiczny, dzieciaki mogły poznać  mieszkańców ZOO.  Oprócz zwiedzania i oglądania zrobiliśmy piknik, podczas którego świetnie się bawiliśmy i nabraliśmy sił do dalszego zwiedzania.
Wycieczka dała dużo radości dzieciakom, długo wspominały w autokarze zwierzęta, zanim opadły z sił i zmorzył ich sen.

Opracowała: M.P.