Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest Święto Chłopców, które w przedszkolu obchodziliśmy 28 września.
Już od samego rana dało się odczuć odświętną atmosferę. Po przybyciu do przedszkola dzieci wzięły udział w zabawach przy muzyce, takich jak: „taniec z balonami”, „pociąg” oraz „swobodne tańce”. W tym dniu dziewczynki zaprosiły chłopców, aby wykonać z nimi taniec w parze. Dzięki współpracy i pomocy rodziców, w tym dniu były przygotowane prezenty dla chłopców oraz drobne upominki dla dziewczynek. Chłopcy również otrzymali dyplom super chłopaka. Nie zabrakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Opracowała: Marta Dawid