Dnia 20.03.2018r. w naszym przedszkolu zawitał teatrzyk kukiełkowy pt. „Skarby lasu”. Przedszkolaki miały możliwość zapoznania się z niedźwiedziem, sową oraz wilkiem. Spektakl ekologiczny z trójką niesfornych chłopców, którzy nie potrafili uszanować lasu i jego mieszkańców niósł bardzo ważne przesłanie: „Żyj z przyrodą w zgodzie”.
Niestety bohaterzy z bajki nie chcieli zmienić swojego postępowania, za co Duch Lasu dał im solidną nauczkę. W teatrzyku na szczęście pojawiła się złota rybka, która przemieniła złe nawyki chłopców. Dzieci nagrodziły występ gromkimi brawami i szczerą radością. Przedszkolaki miały też możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć w strojach bajkowych. Ten dzień z pewnością zapisze się w pamięci przedszkolaka.

Opracowała: Anna Cherubin