W środę 29 listopada zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu została zorganizowana zabawa Andrzejkowa. Wszystkie dzieci spotkały się na wspaniałym balu przebierańców i zostały zaproszone do udziału we wspólnej zabawie. Dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Było również wiele wróżb i zabaw, takich jak: „do jakiego zwierzątka jestem podobny”, „bucik”, „zagadki Andrzejkowe” oraz „kim będę”.  Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec zabawy przedszkolaki raczyły się słodkim poczęstunkiem. Na zakończenie tego dnia każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek – małego pajączka. Wszystkim przedszkolakom na pewno na długo zapadnie w pamięci magiczny czas andrzejkowych zabaw.

Opracowała: Marta Dawid