25 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Tego dnia najważniejszymi gośćmi były pluszowe maskotki przyniesione przez dzieci z domu. Przybyły misie małe, średnie, a nawet miś z rozmiarem większym od pań przedszkolanek, który tego dnia stał się naszą atrakcją. Z samego rana każdy przedszkolak na wejście dostał misiową odznakę. Tuż po śniadaniu Mrówki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, gdzie czekało wiele atrakcji. Zabawy w kółeczku, śpiewanie misiowych przebojów, praca plastyczna, poczęstunek, a także degustacja miodku.
Dziękujemy mamie odpowiedzialnej za poczęstunek za przygotowanie nie tylko pysznych smakołyków, ale i lubisiowych ciasteczek, które przedszkolaki dostały na przekąskę do domu.

Opracowała: A. Cherubin