Ku naszemu zaskoczeniu i wielkiej radości konkurs na pocztówkę wzbudził duże zainteresowanie wśród uczniów z terenu naszej gminy. Do Centrum Kultury-Bibliotek i Sportu w Lelisie wpłynęło w sumie 48 pięknych pocztówek. Wybór był bardzo trudny, gdyż każda z kartek była wyjątkowa, jednak ostatecznie postanowiono przyznać następujące miejsca:

W I KATEGORII: DZIECI W WIEKU 3 – 5 LAT:
I MIEJSCE: Antoni Staniek - Lelis,
W II KATEGORII: 0 – III:
I MIEJSCE: Adam Laskowski – Łęg Przedmiejski,
II MIEJSCE: Hanna Lis – Białobiel
III MIEJSCE: Zuzanna Kamińska - Dąbrówka
WYRÓŻNIENIE: Nikola Sadłowska – Obierwia

W III KATEGORII: KLASY IV – VIII
I MIEJSCE: Filip Pawłowski - Olszewka
II MIEJSCE: Oliwia Mrozek – Łęg Przedmiejski
III MIEJSCE: Maria Staniek - Lelis
WYRÓŻNIENIA: Dominika Pyskło – Łęg Przedmiejski, Magdalena Kilmann – Łęg Przedmiejski, Natalia Skórzewska – Łęg Przedmiejski

Jury dokonując oceny zgłoszonych do konkursu prac brała pod uwagę następujące kryteria:
zgodność pracy z tematem, zawartość merytoryczną, kreatywność, oryginalność, pomysłowość, samodzielność wykonania, walory artystyczne i estetyczne.
Prace konkursowe zostaną umieszczone w gablotach wystawowych w budynku CK-BiS w Lelisie, oraz w Przedszkolu Samorządowym w Lelisie. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez CK-BiS w Lelisie.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.

Opracowała: I. Mielnicka