Naszą grupę 6 grudnia 2018r. odwiedził tata Zuzi, który pracuje jako fotograf i kamerzysta. Podczas spotkania z dziećmi Pan Adam opowiedział o zawodzie, który wykonuje,
dzieci miały również okazję obejrzeć profesjonalny sprzęt oraz różnego rodzaju gadżety i akcesoria związane z zawodem fotografa. Podczas pogadanki dzieci dowiedziały się, że podstawą pracy fotografa jest nie tylko talent, ale także ciężka praca, doświadczenie i ciągłe szkolenie oraz wyrabianie tak zwanego "fotograficznego oka".
Dzięki spotkaniom z przedstawicielami różnych zawodów dzieci z naszej grupy poznają zawody, które być może będą wykonywać w przyszłości. Spotkanie te wpływają na kształtowanie się preorientacji zawodowej dzieci w przedszkolu.

Opracowały: Justyna Majewska, Iwona Mielnicka