Dnia 20 grudnia dzieci z grupy 4-latków przedstawiły Jasełka. Przygotowane pod okiem swoich pań, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone wierszyki, świąteczne piosenki i kolędy, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Podkreślić należy, iż takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Opracowała: Dorota Parzych