Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura zasiała w serduszka przedszkolaków niepokój i pytanie: „Czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola?” Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci przybył do naszego przedszkola wraz ze Śnieżynką 7 grudnia.

Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, opowiadały na zagadki przygotowane przez Mikołaja. Po zakończonym występie i krótkiej wymianie zdań, nasi podopieczni obiecali, że będą się starali zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, Święty Mikołaj wręczył dzieciom prezenty i zrobił pamiątkowe zdjęcie, które będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Kiedy pożegnaliśmy naszego gościa, na twarzach przedszkolaków jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas raz w roku....

Mikołajowi i tym wszystkim, którzy pomagali mu „pakować” prezenty bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że za rok znów się zobaczymy…. :)

Opracowała: Dorota Parzych