MikołajkiŚwięty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie, lecz w tym roku nie było to możliwe. 7 grudnia dzieci z grupy Mrówek razem z Panią połączyły się z Mikołajem poprzez video – rozmowę. Podczas rozmowy Mikołaj pokazał swój dom oraz jak napływają do niego listy. Dzieciaki również mogły podejrzeć warsztat z produkcją zabawek. Mikołaj skrupulatnie sprawdził, czy wszystkie dzieci były grzeczne, lista była długa, ale grzeczne dzieciaki pokazały się na zdjęciu czyli Mróweczki. Mikołaj wskazał miejsce do którego ma zawieźć wybrane prezenty, a tam nasz kochane Przedszkole. Wybierając się w podróż pożegnał się z dziećmi i kazał oczekiwać prezentów. Dzieciaki wybiegły do okna w oczekiwaniu Mikołaja, ale on szybko mknie na swych saniach. Uśmiech i wyjątkowa atmosfera na twarzach dzieci zagościła, gdy zobaczyły worek pełen prezentów. Wciągneliśmy ogromny worek do środka, a Pani rozdała prezenty dzieciakom, które zostawił dla nas Mikołaj. Na twarzach dzieci jeszcze przez długi czas gościł uśmiech i szczęście z przyniesionych prezentów.

Opracowała: M.P.

mikołajki2