„Kocham moją Babcię, kocham mego Dziadka, ale jak im o tym powiedzieć? Może im zaśpiewać wtedy będą wiedzieć…” tymi słowami dnia 24 stycznia rozpoczęliśmy naszą uroczystość. I choć maluchy po raz pierwszy miały możliwość wystąpić przed tak ważną publicznością, żadna trema nie była im straszna-poradziły sobie doskonale!
Dzieci zaprezentowały ukochanym babciom i dziadziusiom program artystyczny, wyrażając przy tym swoją miłość i wdzięczność. Na zakończenie 3-latki odśpiewały gromkie STO LAT! Po czym z przytupem maluchów wjechał wózek z niespodzianką- tortem z wizerunkiem dziadków. Oczywiście nie zabrakło też prezentów wręczonych przez dzieci oraz poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Uroczystość podbiła serce publiczności, ten dzień na długo pozostanie w pamięci.

Opracowała: Anna Cherubin