W dniu 07.03.2018r. do Przedszkola Samorządowego w Lelisie zawitała grupa teatralna StoP – oddział gimnazjalny SP w Łęgu Przedmiejskim.

Aktorzy przedstawili spektakl pt. „BĄDŹ SOBĄ”  oparty na scenariuszu autorstwa Emilii Moniuszko – Kwiecińskiej, kompozytor Beata Małgorzata Moniuszko, wykonawca muzyki Artur Grzybowski, reżyseria  Magdalena Stoma – Pawelec.

W bajce występowali: słoń, żona słonia, słoniątko, babcia,wróżka, skrzaty, rybak, niedźwiedź. Była to rymowana sztuka dla dzieci na temat akceptacji samego siebie. Bajka zawierała elementy edukacyjne, rozwija osobowość i wyobraźnię dziecka.

Dzieci z przedszkola uważnie oglądały przedstawienie wykonywane przez młodych aktorów z grupy teatralnej SToP, bawiły się i  uczyły piosenki słonia Smile.

Dziękujemy za miło spędzony czas.

Opracowała: Marzena Przeradzka