Dnia 1 lutego w Przedszkolu Samorządowym odbył się "Bal karnawałowy" dla dzieci z naszego przedszkola. Celem balu było zapoznanie dzieci  z tradycją zabawy karnawałowej. Zabawę prowadzili animatorzy zabaw z firmy „Live Events”.

Na balu były królowe i królowie, nie zabrakło też Batmanów, Piratów, Rycerzy, czy też różnych zwierząt. Na nasz bal zawitały: żółwie, tygryski, motyle. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie wspaniałych i barwnych strojów karnawałowych dla swoich dzieci.

Podczas balu odwiedziły nas Elza i Olaf oraz inne Mega Maskotki. Przez dwie godziny dzieci bawiły się świetnie. Miały możliwość zaprezentowania się podczas tańca oraz gier planszowych. W czasie balu odbyła się też sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe stroje naszych wychowanków.

Po sesji zdjęciowej nastąpiła krótka przerwa w zabawie na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym serdecznie i jeszcze raz dziękujemy!!!

Opracowała: Marzena Przeradzka