DZIECKA 14Pierwszy czerwca, to dzień, który uwielbiają wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu był pełen uśmiechów, zabawy i niespodzianek. Z tej okazji zostaliśmy zaproszeni do CK-bisu w Lelisie. Powitano nas wesołą muzyką w rytm, której wspólnie bawiliśmy się w  towarzystwie Myszki Miki i Kubusia Puchatka. Miłą atrakcją dla dzieci były zabawy sportowe oraz wspólne tańce z Panią Wiosną. Przedszkolaki bawiły się świetnie, z ich twarzy nie schodził uśmiech, a cała impreza dostarczyła wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie dzieci otrzymały balony i prezenty przygotowane przez Radę Rodziców.
                                                                                                      Opracowała: W. Kurpiewska