kobiety 26
Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca w naszym przedszkolu radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Można było usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której wesoło bawiły się przedszkolaki. Tego dnia chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia, zaśpiewali uroczyste 100 lat oraz wręczyli kwiaty i upominki.
                                                                                                   Opracowała: W. Kurpiewska