dinozaur 27
Dnia 26.02.2021r. obchodzimy nietypowe święto Dzień Dinozaura. Tego dnia dzieci wybrały się w podróż do prehistorycznych czasów. Poprzez zabawy i zadania poznawały życie dinozaurów. Te stworzenia fascynują dzieci, kryją wiele tajemnic, zaskakują swoim wyglądem i wielkością. Nasze przedszkolaki poznały historię dinozaurów, dowiedziały się jak wyglądały, czym się żywiły oraz jak wyginęły. Ciekawą atrakcją dla dzieci było wykopywanie dinozaurów ukrytych w piasku. Wiele radości wywołała też praca plastyczna, w której to maluchy miały za zadanie wspólnie pomalować farbami dinozaura wyciętego z kartonu. To był wspaniały dzień pełen wrażeń i emocji.
                                                                                                   Opracowała: W. Kurpiewska