Drodzy Uczniowie i Rodzice,
Chciałabym zapewnić, że w związku z zaistniałą sytuacją, w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświatowego, służę pomocą w razie jakichkolwiek problemów, pytań czy wątpliwości.
Informuję, że można się ze mną skontaktować za pomocą maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
za pośrednictwem dziennika elektronicznego (wiadomość librus) oraz pod numerem telefonu: 29 761 10 27
od poniedziałku do piątku w godzinach pracy pedagoga.
poniedziałek 08:30 - 12:30
wtorek 08:30 - 13:30
środa 08:30 - 13:30
czwartek 08:30 - 12:30
piątek 08:30 - 12:30
Zachęcam jednocześnie do o zapoznawania się z informacjami zamieszczanymi przeze mnie na stronie internetowej szkoły w zakładce Profilaktyka/Pedagog.
Będę przygotowywać artykuły, materiały edukacyjne, porady oraz inne informacje, które mogą się okazać dla Państwa przydatne w tym szczególnym czasie.
Życzę Państwu wszystkiego co najlepsze w tej trudnej dla każdego z nas sytuacji.
Pozdrawiam :)

pedagog