• 01
  • 07
  • 08
  • 09

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Wiktor Nowakowski, Zuzanna Parzych, Katarzyna Wodeńko - kl. 1-3 oraz Julita Prusaczyk, Błażej Niedźwiecki, Hubert Łomiński – kl. 4-6 uczestniczyli w Gminnym Konkursie Ekologicznym. organizowanym przez Szkołę Podstawową w Nasiadkach. Konkurs odbył się 9 czerwca 2021 online. Przebiegał w dwóch grupach wiekowych: kl. I-III „Zwierzęta leśne” i kl. IV-VI „Bądź EKO każdego dnia”. Organizatorzy konkursu zdecydowali nie przyznawać miejsc, tylko nagrodzić pięknymi koszulkami wszystkich uczestników biorących udział w konkursie. Uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą dotyczącą zanieczyszczeń spotykanych w najbliższym środowisku i działań zmierzających do jego ochrony, a także sposobów ochrony naturalnych zasobów Ziemi i form prawnej ochrony przyrody w Polsce. Gratulujemy naszym uczniom.

Opiekun konkursu: p. Elżbieta Dawid