• 01
  • 07
  • 08
  • 09

W miniony wtorek- 22 czerwca 2021 roku Szkoła Podstawowa wraz z Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie miały zaszczyt gościć mistrzów Europy w Kabaddi. Festyn profilaktyczno-sportowy “Powitanie lata” objął patronatem Wójt Gminy Lelis.
W trakcie imprezy sportowcy, poprzez wspólną zabawę, przedstawili uczniom zasady tej mało znanej w Polsce indyjskiej gry zespołowej. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem brali udział w treningu, wykazując się świetną sprawnością fizyczną. Po ciężkim wysiłku dzieci mogły schłodzić się pod kurtyną wodną.
Równocześnie prowadzone były warsztaty z zakresu profilaktyki uzależnień przez trenerkę rekomendowanych programów profilaktycznych oraz dzielnicowego gminy Lelis. Uczniowie zdobyli wiedzę na temat zachowań ryzykownych, skutków negatywnego działania alkoholu i substancji psychoaktywnych na organizm człowieka.
To był udany dzień. Zabawa była przednia, a uśmiechy nie znikały z twarzy. Musimy to powtórzyć!
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w festynie oraz wsparcie w organizacji imprezy.:)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
KABADDI KABADDI KABADDI!