• 01
  • 07
  • 08
  • 09

22 czerwca 2021 roku w godzinach 9.00 - 11.30 na stadionie w Lelisie odbędzie się festyn organizowany przez Szkołę Podstawową w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie i Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie. Patronat nad uroczystością objął Wójt Gminy Lelis.
    Gośćmi wydarzenia będą mistrzowie Europy w Kabaddi. Podczas wspólnej zabawy ze sportowcami uczniowie będą mieli okazję poznać mało znaną, choć istniejącą od 4 tysięcy lat zespołową grę indyjską popularną w krajach azjatyckich.
    W myśl hasła „ruch to zdrowie” wspólnie będziemy promować aktywność fizyczną, uczyć współzawodnictwa i zasady „fair play”, kreatywnych sposobów spędzania czasu wolnego oraz utrwalać wiedzę o zdrowym odżywianiu.
Serdecznie zapraszamy!

Mile widziany strój sportowy (biało-czerwony) i gadżety kibica.
OBOWIĄZKOWO – DOBRY HUMOR !