• 01
  • 07
  • 08
  • 09

diz W dniu 31 maja 2021r. w naszej szkole odbył się Dzień Informacji Zawodowej „Informacje w zasięgu ręki”.
    Uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w spotkaniach z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP Ostrołęka. Młodzież miała okazję zapytać o nurtujące tematy związane z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej.
    Młodsza społeczność szkolna zorganizowała klasowe pokazy mody zawodowej oraz uczestniczyła w zajęciach dotyczących szeroko pojętej tematyki zawodowej. Uczniowie poznawali świat zawodów i rynku pracy. Mieli okazję poszerzyć wiedzę o ścieżce edukacyjnej, swoich predyspozycjach, umiejętnościach itp.
    Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację Dnia Informacji Zawodowej „Informacje w zasięgu ręki”.
    Szczególne podziękowania składamy pracownikom Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ostrołęce za przeprowadzone warsztaty i fachowe doradztwo.

A. Gumkowska