• 01
  • 07
  • 08
  • 09

zmnl logoW dniu 29.04.21 klasa 7 dzięki uprzejmości pani Katarzyny Milewskiej, podczas zdalnej lekcji, miała niezwykłą okazję poznać i zwiedzić Seul. Jest to stolica, a zarazem największe miasto Korei Południowej – znane także, jako miasto które nigdy nie śpi... Uczniowie podziwiali nowoczesną architekturę oraz historyczne, oryginalne pałace dynastii Jonsen. Poznali tradycyjne koreańskie potrawy, stroje oraz zwyczaje religijne. Okazało się nawet, iż niektórzy uczniowie słuchają muzyki koreańskiego zespołu BTS.
Pani Katarzyna zachęcała uczniów do nauki języków obcych, gdyż ich znajomość znacznie ułatwia podróżowanie oraz sprawną komunikację za granicą. Uczniowie wraz z nauczycielami pragną bardzo podziękować Pani Katarzynie za poświęcony czas i pasję. Kto wie, może w przyszłości i oni będą podróżować i zdobywać świat .

zmnl 2 zmnl 1 zmnl 3 zmnl 4

wychowawczyni klasy pani Wiesława Chaberek