• 01
  • 07
  • 08
  • 09

12.02.2021 r. została przeprowadzona online ogólnopolska olimpiada wiedzy biologicznej Olimpus. Z naszej szkoły wystartowało 12 uczniów z kl. 4-8. Każda klasa pisała inny test, dostosowany do nabytych wiadomości i umiejętności. Najwyższe wyniki osiągnęli uczniowie z kl. 6. Maria Staniek (kl.6b) i Hubert Łomiński (kl.6a) rozwiązali test bezbłędnie - zdobyli po 100% ogólnej punktacji testu. Bardzo dobrze też napisał Błażej Niedźwiecki (kl. 6a) - zdobył 97% ogólnej punktacji. Uczniowie ci otrzymają nagrody książkowe i dyplomy laureata od organizatora konkursu. Na pochwałę zasługuje też Kacper Niedźwiecki z kl. 4. - zdobył 88% punktacji testu. Gratulujemy wysokich wyników i życzymy wszystkich uczestnikom dalszych sukcesów.

Opiekun: Elżbieta Dawid