• 01
  • 07
  • 08
  • 09

Przygotowując się do uroczystości beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego uczniowie kl. I – VIII naszej szkoły z pełnym zaangażowaniem wzięli udział w konkursie plastycznym „Patron szkoły moimi oczami”. Nagrody w konkursie ufundował ksiądz Janusz Kotowski, proboszcz parafii pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Lelisie.

I miejsce:
Aleksandra Kaliszewska z kl. I, Wiktor Nowakowski z kl. II, Zuzanna Parzych z kl. III, Alicja Prusaczyk z kl. IV, Zuzanna Parzych z kl. V, Marcin Jankowski z kl. VI, Katarzyna Jasińska z kl. VIIa, Maria Staniek z kl. VIIb oraz Miłosz Sęk z kl. VIII.

II miejsce:
Maja Matusiak z kl. I, Jakuba Aptacy z kl. II, Dominika Szymańska z kl. III, Nikola Waśkiewicz z kl. IV, Natalia Szymczyk z kl. V, Wiktoria Pac z kl. VIIa, Gabriela Majk z kl. VIIb oraz Julia Grzybicka z kl. VIII.

III miejsce:
Alicja Mucha z kl. I, Michał Part z kl. II, Bartosz Grala z kl. III, Olga Ciuchta i Alicja Nowakowska z kl. IV, Szymon Biedrzycki z kl. V, Aleksandra Sęk z kl. VIIa, Liwia Suchecka z kl. VIIb, Aleksandra Zielińska z kl. VIII.

Wyróżnienia przyznane przez księdza proboszcza Janusza Kotowskiego:
Michał Part z kl. II, Alicja Prusaczyk z kl. IV oraz Gabriela Majk z kl. VIIb.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!

(kb)