• 01
  • 07
  • 08
  • 09

11 września 2021 r. na stadionie Szkoły Podstawowej w Lelisie odbyły się XXII Jesienne biegi przełajowe o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Powiatu Ostrołęckiego i Wójta Gminy Lelis.

Naszą szkołę w kilkunastu kategoriach biegowych reprezentowało 24 przedszkolaków oraz 40 uczniów, którzy zdobywali czołowe miejsca i wielokrotnie stawali na podium:

Przedszkole Samorządowe:
• bieg mini-krasnali:
I miejsce – Gabriela Prusińska
II miejsce – Maja Jóźwiak
III miejsce – Nina Bacławska
• bieg krasnali:
II miejsce – Lena Małkowska, Juliusz Chorąży

Szkoła Podstawowa:
I miejsce – Jakub Parzych, kl. IV, Mara Staniek, kl. VIIb, Michał Orzechowski, kl. VIIb
II miejsce – Zuzanna Puławska, kl. II, Olga Wieremiejczyk, kl. VIII, Miłosz Sęk, kl. VIII
III miejsce – Aleksandra Kaliszewska, kl. I, Oliwier Puławski, kl. IV, Julita Wieremiejczyk, kl. V, Filip Parzych, kl. VIIa

Reprezentanci Przedszkola Samorządowego i Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego pokazali, jak bardzo ważny jest sportowy duch i waleczne serce.
Dzięki tak dobrej postawie naszych podopiecznych nasza szkoła zajęła I MIEJSCE w klasyfikacji medalowej wśród wszystkich zgłoszonych szkół, zdobywając puchar i pamiątkowy dyplom. Uczniowie i przedszkolaki, zdobywcy pierwszych sześciu miejsc w swoich kategoriach, otrzymali medale, dyplomy i koszulki.

Gratulujemy osiągniętych wyników!

(kb, tj)