• 01
  • 07
  • 08
  • 09

Powrót do szkoły po długim okresie kształcenia na odległość to niełatwe zadanie dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Towarzyszy mu cała gama uczuć od euforii, radości do zniechęcenia, strachu i obaw. Lek i opór są naturalne. Ważne, żeby wiedzieć, na jakie zachowania należy zwrócić szczególną uwagę? Co robić, a czego nie robić, żeby efektywnie pomóc dziecku w powrocie do szkoły?
Na te, i wiele innych pytań, rodzice i nauczyciele mogli usłyszeć odpowiedź podczas webinaru dla rodziców i nauczycieli „Wspieranie uczniów przeżywających trudności po doświadczeniach związanych z sytuacją pandemiczną”, który odbył się w dniu 08.06.2021r. o godzinie 16:00 - 16:45. Spotkanie przeprowadziła psycholog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myszyńcu p. Katarzyna Łada.
W dniu 10.06.2021r. pani psycholog pełniła telefoniczny dyżur konsultacyjny dla osób zainteresowanych.
Dziękujemy za interesujące przedstawienie problemu i cenne rady do pracy z naszymi pociechami oraz za wsparcie psychologiczne.

Aldona Gumkowska