• 01
  • 07
  • 08
  • 09
konkursekologiczny    W dniu 19.04.2008r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Turnieju Ekologicznym, którego tegorocznym gospodarzem był Zespół Szkół w Obierwi.
Konkurs składał się z trzech kategorii:
1.    Piosenka ekologiczna.
2.    Prezentacja multimedialna pt.: „Nasze szkoła, a ochrona środowiska".
3.    Sprawdzian wiedzy z zakresu ochrony środowiska. O kolejności prezentacji szkół zadecydowało losowanie. Jako pierwsi wystąpili reprezentanci PG w Obierwi, a następnie PG w Lelisie oraz PG w Łęgu Przedmiejskim. W tym czasie w sali obok trwały zmagania uczestników z zakresu wiedzy o ochronie środowiska.
Po wysłuchaniu wszystkich piosenek, obejrzeniu prezentacji multimedialnych, sprawdzeniu testów oraz podsumowaniu punktów komisja w składzie: p. Wacław Zyśk, p. Stefan Prusik, p. Wacław Kania wyłoniła zwycięzcę, którym okazała się nasza szkoła. Drugie miejsce zajęło PG w Obierwi, natomiast trzecie - PG w Łęgu Przedmiejskim.
Każda szkoła otrzymała nagrody, które ufundował wójt gminy Lelis pan Stanisław Subda. Ponadto w ręce zwycięzców trafił wspaniały puchar.